iPhone Ekran Değişimi Adana
a


iPhone Kasa Değişimi

1- iPhone’umun kasasında eğiklik/ yamukluk var. Ne yapılabilir? Değişim olur mu?

Düşme, üzerine oturma gibi etkenlerden dolayı iPhone kasasında eğiklik / yamukluk oluşabilir. Normalde iPhone belirli bir dereceye kadar bükülmeye karşı dayanıklıdır. iPhone modellerinin bükülme testlerini Youtube üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Bu durum Apple yetkili servisleri tarafından garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Yani;

0536 569 33 77

Adana iPhone Kasa Değişimi için 09:00 & 20:00 Saatleri Arası Çekinmeden Arayın

  • iPhone’unuz yamulduysa servise gittiğinizde ücretsiz değişim veya tamir yaptıramazsınız.
  • iPhone’un ücretli olarak değişimini servis teklif edebilir. Genelde bu şekilde olur
  • iPhone’un yamulması, eğilmesi, bükülmesi fazla ısınmasından kaynaklansa dahi, kullanıcı hatası olarak görülür.
  • iPhone’un kasası yamulduğunda cihaz garanti kapsamı dışında kalır. Bu yüzden sadece diğer arızaları tamir ettirmek isterseniz, ücret talep edilir.

2- iPhone’umun kasasında çiziklik var. Garanti kapsamından çıkar mı?

Daha önce yaptığımız uyarı özellikle bu konuda geçerli. Önce iyi haberi verelim. Apple, iPhone’un çizilmesini garantiden çıkma sebebi olarak görmüyor. Ama istisnai olarak bazı çizilmeler iPhone’unuzu garanti kapsamından çıkarabilir.

  • iPhone’unuzun kasasındaki çizik garanti kapsamında tamir edilmez.
  • iPhone’un kasasında çizik olması, başka arızaları garanti kapsamında tamir ettirmenize engel değildir.
  • iPhone kasasındaki çizikler sizin için sorunsa Apple ücretli değişimi genelde kabul ediyor. Çoğu zaman da kendi teklif ediyor.

3- iPhone ekran – kasa açıklığı sorunu

Bu sorun genellikle iPhone 7 ve öncesi cihazlarda kasa ile ekranın ayrılması şeklinde görülüyor. Dokununca çıt sesi de belirtilerinden birisi. iPhone ekranı kasaya özel bir tutkalla yapıştırılıyor. Bu tutkal zamanla etkisini kaybedebiliyor. Sonucunda ise ekran ile kasa arasında bir boşluk oluşuyor.


0536 569 33 77

iPhone Kasa Değişimi için 09:00 & 20:00 Saatleri Arası Çekinmeden Arayın


Adana iPhone Şarj Soketi Değişimi
Adana iPhone Şarj Soketi Değişimi Telefonların şarj olması ve bataryasının uzun süre katlanabilir olması, kullanışlılık açısından önemli bir konudur

Adana iPhone Ekran Değişimi
Adana iPhone Ekran Değişimi iPhone cep telefonları piyasaya çıktığı ilk günden itibaren genç ve yaşlıların kullanmak için can attığı cihazlar arasına girmiştir.

Adana iPhone Batarya Değişimi Fiyatı
Adana iPhone Batarya Değişimi Fiyatı , iPhone Telefonunuzda Batarya Değişimine Neden Olacak 3 Şey Apple firmasının yeniliklerle dolu telefonu büyük bir beklenti içerisinde karşılandı

Cep Telefonu Versiyon güncelleme,restore (sıfırlama) işlemleri Cep Telefonu Güncelleme veya yazılımsal işlemler sırasında oluşan sorunların çözümlenmesi Cep Telefonu Güvenlik kilidinin unutulması veya yanlış şifre girilerek oluşan kilitlenmelerin çözümlenmesi Cep Telefonu Yurt dışından alınmış cihazların simkilit (simlock) işlemlerinin yapılarak cihazın kullanıma açılması Cep Telefonu Donma , kilitlenme , algılamama gibi karşılacagınız tüm sorunların çözümlenmesi Cep Telefonu Ekran kırılması , dokunmatik algılamama , ölü piksel gibi ekranınızda oluşacak tüm sorunların çözümlenmesi Cep Telefonu Kamera açılmaması , donma , odaklamama gibi sorunlarınızın çözüümü Cep Telefonu Şarj almama , temassızlık , gibi sorunlarınızın çözümü Cep Telefonu On/off tusu , home tusu , ses tuşlarınızda oluşan tüm sorunlarınızın çözümlenmesi Cep Telefonu Ses çıkmama , cızırtı , görüşmelerede ses gitmeme ses gelmeme si gibi ses ile ilgili tüm sorunlarınızın çözümlenmesi Cep Telefonu Wifi açılmama, az çekme , baglantı kopması gibi sorunlarınızın çözümlenmesi Cep Telefonu Açılmama , yanlış şarj aleti veya araç şarjı kullanımında oluşan sorunlarınızın çözümlenmesi Cep Telefonu Sıvı temaslı cihazlarınızın onarımının yapılması Cep Telefonu Şebeke de servis yok, az çekme , aranıyor , baglantı hatalarının çözümlenmesi Tablet Versiyon güncelleme,restore (sıfırlama) işlemleri Tablet Güncelleme veya yazılımsal işlemler sırasında oluşan sorunların çözümlenmesi Tablet Güvenlik kilidinin unutulması veya yanlış şifre girilerek oluşan kilitlenmelerin çözümlenmesi Tablet Yurt dışından alınmış cihazların simkilit (simlock) işlemlerinin yapılarak cihazın kullanıma açılması Tablet Donma , kilitlenme , algılamama gibi karşılacagınız tüm sorunların çözümlenmesi Tablet Ekran kırılması , dokunmatik algılamama , ölü piksel gibi ekranınızda oluşacak tüm sorunların çözümlenmesi Tablet Kamera açılmaması , donma , odaklamama gibi sorunlarınızın çözüümü Tablet Şarj almama , temassızlık , gibi sorunlarınızın çözümü Tablet On/off tusu , home tusu , ses tuşlarınızda oluşan tüm sorunlarınızın çözümlenmesi Tablet Ses çıkmama , cızırtı , görüşmelerede ses gitmeme ses gelmeme si gibi ses ile ilgili tüm sorunlarınızın çözümlenmesi Tablet Wifi açılmama, az çekme , baglantı kopması gibi sorunlarınızın çözümlenmesi Tablet Açılmama , yanlış şarj aleti veya araç şarjı kullanımında oluşan sorunlarınızın çözümlenmesi Tablet Sıvı temaslı cihazlarınızın onarımının yapılması Tablet Şebeke de servis yok, az çekme , aranıyor , baglantı hatalarının çözümlenmesi
iphone servis, iPhone Servis Adana , iphone yetkili servis, iphone yetkili servis adana, iphone cam değişimi, iphone ekran değişimi, iphone teknik servis, iphone pil değişimi, iphone aksesuar, samsung yetkili servis, samsung servis, samsung servis adana, samsung cam değişimi, samsung ekran değişimi, samsung yedek parça, iphone yedek parça , iPhone Ekran Değişimi , iPhone x arka cam , fiyatNote 8 ekran fiyatıi , Phone Ön Cam Değişim , S8 Plus Cam değişimii , Phone 6 Ekrani , Phone 8 batarya ,iPhone Pil Değişimi , iPhone Şarj Soketi , Dokunmatik Entegresi Değiştirmek , Şebeke Entegresi , iPhone ekran değişimi, iPhone ön cam değişimi , iPhone ön ve arka kamera değişimi, iPhone pil (batarya) değişimi, batarya çabuk bitiyor şikayetleri , iPhone güç butonu (aç/kapa tuşu) değişimi, iPhone kasa değişimi, iPhone şarj soketi değişimi , iPhone mikrofon değişimi, iPhone ses tuşu değişimi, iPhone home buton değişimi, 3G, WI-FI anten değişimi, iPhone ekran çerçevesi değişimi, iPhone hoparlör (buzzer) değişimi, Kamera camı değişimi, Diğer arızalar için iPhone arıza tespiti, Ekran (LCD) Donuyor/Leke var/Pixel hatası, Ekran (LCD) Kırık/Çatlak, Dokunmatik cam donuyor/çalışmıyor ( kırık-çatlak mevcut değil), Dokunmatik cam kırık/çatlak, Şarj soketi kırık, Pil değişim talebi, Şarj soketi arızalı, Pil şarj olmuyor, Ses gelmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gitmiyor, Ses problemi/cızırtı, Kulaklık sorunu, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Video görüntü problemi, Video ses problemi, Home buton çalışmıyor, Kilit tuşu arızalı, Ses tuşu sorunu, Yan buton çalışmıyor, Cihaz açılmıyor, Cihaz kapanmıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Servis yok/arama yapmıyor, Şebeke gidip geliyor, Reset yapılamıyor, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Bluetooth problemi, Kasa kırık/çatlak, Panellerde Soyulma, Sim Kart Sorunu, Titreşim Sorunu, Hafıza Kartı Sorunu, Sıvı Teması, Diğer gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.
a